Zagreb Radyosu

  /  Haberler   /  MHP’de kurultay bitti kavga bitmedi: Şuursuz ve müptezel…

MHP’de kurultay bitti kavga bitmedi: Şuursuz ve müptezel…

MHP 13. Kurultay’ında Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) listesinde kendisini göremeyen MYK üyesi Selami Şişman partiden istifa etti. Gelişmeyi MHP MYK üyesi Nevzat Ünlütürk alıntıladığı mesajla duyurdu.

EVİM DEDİ LİSTEDE ADINI GÖREMEYİNCE İSTİFA ETTİ

MHP kurultayını tamamlamasına rağmen tartışmalar sürüyor. MHP MYK Üyesi Selami Şişman, kongreden bir gün önce 17 Mart’ta MHP Genel Merkezi’nden bir fotoğraf paylaşıp “İnsanın evi, gönlünün bağlı olduğu yerdir.” dedi. 18 Mart’ta yapılan MHP kurultayından sonra Bahçeli’nin listesinde ismini görmeyen Şişman, partisinden istifa etti. Şişman’ın haberimizin ardından hesabını kapattığı görüldü.

ATEŞ PÜSKÜRDÜLER

MHP MYK üyesi Nevzat Ünlütürk bu gelişmenin ardından Şişman’a sert sözlerle yüklendi. Ünlütürk, “Eşşeğe çok değer verirsen kendini yarış atı zannedermiş!. Selami sen adam değilsin, şuursuz ve müptezelin tekisin.! Senin Mhp evin hiç olmamış gönlünün bağı ise, nefsinin şeytani arzularında filiz vermiş!.” diyerek Şişman’ın fotoğrafını paylaştı. MHP Genel Başkanı İzzet Ulvi Yönter’in de bu mesajı paylaşması dikkat çekti.

ŞİRİN PAYZIN’I TEHDİT ETMİŞTİ

MHP önceki dönem Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Selami Şişman, gazeteci Şirin Payzın’ı babası Nizam Payzın’ın vefat ilanını paylaşarak tehdit etmesiyle gündeme gelmişti.

Yorum Yap