Zagreb Radyosu

  /  Haberler   /  Fahrettin Koca’ya özür diletecek yeni görüntüler ortaya çıktı!

Fahrettin Koca’ya özür diletecek yeni görüntüler ortaya çıktı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı Süleyman Soylu’nun annesi Servet Soylu’nun cenaze töreninde görüntülendi. Kameralardan uzakta olmayı tercih eden Fahrettin Koca’nın görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

Sosyal mesafe kurallarının uyulmadığı cenaze töreninde Fahrettin Koca’nın fotoğraflanması “Koca daha kaç kez özür dileyecek” sorularını da beraberinde getirdi.


BU İLK DEĞİL
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Muhammed Emin Saraç’ın sosyal mesafe kurallarının hiçe sayılarak yapılan cenaze töreninde ortaya çıkan görüntüsü nedeniyle, “’Ben cenazede o tarz mesafenin ortadan kalkabileceği bir görüntünün olabileceğini öngörmedim. Öngörmem gerekiyor muydu? Evet, gerekiyordu. Bu benim kusurum. “ diyerek özür dilemişti.


VATANDAŞA UYARDI KENDİSİ UYMADI

Sağlık Bakanı Koca daha önce yaptığı paylaşımda vatandaşlara “Duygularımızı rahatça paylaşabileceğimiz günler için cenaze ve nikahlarda 30 kişiyi geçmiyoruz” uyarısında bulunmuştu. Koca ikinci kez ihlal ettiği sosyal mesafe kuralıyla ilgili bu kez ne diyeceği merak konusu oldu.

 

Yorum Yap