Zagreb Radyosu

  /  Haberler   /  CHP’li eski vekilden Süleyman Soylu’ya teşekkür: Kardeşim Soylu

CHP’li eski vekilden Süleyman Soylu’ya teşekkür: Kardeşim Soylu

CHP Eski Milletvekili Mehmet Sevigen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, Atatürk büstlerine yapılan saldırıyı aydınlattığı için teşekkür etti. Sevigen’in Soylu’ya “kardeşim” diye hitap etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

KARDEŞİM SOYLU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tekirdağ’da Atatürk heykellerine saldıranların yakalandığını açıklamıştı. Eski CHP Milletvekili Mehmet Sevigen bu haberden sonra Soylu’ya teşekkür etti. Soylu’ya “kardeşim” diye hitap ederek birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşan Sevigen, “Tekirdağ’da Atatürk büstüne saldıranları takip ederek ortaya çıkaran İçişleri Bakanı sevgili kardeşim Süleyman Soylu’ya teşekkür ederim.” yorumunda bulundu.

ESKİ DAMADIYLA MAHKEMELİK OLMUŞTU

Şarkıcı Gökhan Özen, 2016 yılında boşandığı eşi Selen Sevigen babası Mehmet Sevigen’i rüşvet iddiasıyla CİMER’e şikayet etmişti. Mehmet Sevigen’in eşi üzerine kayıtlı otelin yapımı sırasında alınacak izinler için bazı bürokratlara milyonlarca lira rüşvet verdiğini savunan Özen, “hakkımda açılabilecek muhtemel davalarda eğer elimde bu konu veya geçmişle ilgili ses kaydı, video v.b. herhangi bir kanıt varsa bunları yargıdan saklamam, elbet sunarım” ifadelerini kullanmıştı.

Sevigen ise iftiraya uğradığını belirterek Özen hakkında dava açmıştı.

Yorum Yap