Zagreb Radyosu

  /  Haberler   /  AKP’li vekilden korona virüs tedavisi gören hastaya ziyaret

AKP’li vekilden korona virüs tedavisi gören hastaya ziyaret

AKP Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, korona virüs tedavisi gören hastayı ziyaret etti. Görenleri şaşırtan olayı sosyal medya hesabında paylaşan Karaman, “Kıymetli hocamız Sayın Prof Dr Selami AKKUŞ ile birlikte, Covid rahatsızlığı nedeniyle Ankara Şehir Hastanesinde tedavisi devam eden, değerli Erzincan Müftümüz Sn.Burhan Çakır bey’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine Rabbimden acil şifalar diliyorum.” yazdı.

Bir dönem TCDD Genel Müdürlüğü görevini yürüten Karaman’ın paylaşımı sosyal medyada tepki topladı.

İşte o paylaşım

 

AÇIKLAMA YAPTI

Haberin ardından açıklama yapan AKP Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, paylaşımında sehven “korona” ifadesi kullanıldığını belirterek, hastanın testinin negatif olduğunu ve COVID sonrası rehabilitasyon için tedavi gördüğünü aktardı.

AKP’li Karaman’ın açıklamasın şöyle:

“Ankara Şehir Hastanesi – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde Covid hastalığı geçirdikten sonra hastalarımızın yaşadığı nörolojik veya akciğer sorunlara bağlı hareket sistemi veya yürüme sorunlarına yönelik post-covid rehabilitasyon servisi vardır. Pcr (-) leşen, ancak yürüme ve solunum sorunları nedeniyle rehabilitasyonu gereken hastalar yatırılmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde aktif covid hastası yoktur.

Kovid sonrası rehabilitasyon yapılmaktadır. Ziyareti yapılan hastamız da aktif kovid hastası olmayıp, rehabilitasyon amaçlı takip edilmektedir.

İl Müftümüz Sayın Burhan Çakır’ın Covit Hastalığı negatife döndükten sonra Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde ziyaretimiz gerçekleşmiştir.

Sayfamızda öncesinde yaptığımız paylaşımda İl Müftümüzün Covid Hastası Olduğu sehven yazılmıştır.

Erzincan İl Müftümüz Sayın Burhan Çakır’a ve Tüm hastalarımıza Rabbimden Şifalar Diliyorum.”

Yorum Yap