Zagreb Radyosu

  /  Haberler   /  AKP’li Ayvatoğlu’nun o görüntüleri ortaya çıktı! Hamza Dağ ne diyecek

AKP’li Ayvatoğlu’nun o görüntüleri ortaya çıktı! Hamza Dağ ne diyecek

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, lüks araçlarda uyuşturucu kullanırken görüntüleri çıkan Kürşat Ayvatoğlu hakkında “ekibimde değil, Ar-Ge biriminde çalıştığı için devir teslim törenlerinde doğal olarak orada bulunması söz konusu oldu.” açıklamasını yapmıştı. Kastamonu’da yayın yapan TV 366’ya konuşan gazeteci İrfan Salcı ise, Hamza Dağ’ın tüm Kastamonu ziyaretlerinde yanında Kürşat Ayvatoğlu’nun da bulunduğunu açıkladı.

KASTAMONU ZİYARETLERİNDE HEP YANINDAYDI

AKP Genel Merkezi’nde büro görevlisi olarak çalışan Kürşat Ayvatoğlu’nun uyuşturucu temin etmek suçlamasıyla gözaltına alınmasının yankıları sürüyor. Kastamonu TV 366 Pazartesi’den Pazartesi’ye programının yapımcısı gazeteci İrfan Salcı, Hamza Dağ’ın Kastamonu ziyaretlerinde yanında Kürşat Ayvatoğlu’nun da yanında bulunduğunu söyledi. Hamza Dağ’ın Ayvatoğlu’na ilişkin açıklamalarını hatırlatan gazeteci Salcı, “Dikkat çekmem gereken bir şey var. Kastamonulu olduğum için söylüyorum; Kastamonu’ya Hamza Dağ birkaç sefer geldi. Her seferinde Kürşat Ayvatoğlu’yla birlikte geldiler. Bunun görmezden gelinemeyeceğini düşünüyorum. Bunu niçin söylüyorum burada Hamza Dağ’ı töhmet altında bırakma derdinde değilim Kürşat’ı linç etmek derdinde değilim” diye konuştu.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Gazeteci İrfan Salcı’nın iddialarını doğrular nitelikteki görüntüler ortaya çıktı. Kasım 2020’de yapılan Kastamonu AKP kongresinde Kürşat Ayvatoğlu, Hamza Dağ’ın yanında görülüyor

Yorum Yap